Anuţurile de mică publicitate pot fi trimise şi la adresa de e-mail: oglinda2003@yahoo.com sau la adresa postala din Campina, Bdul Carol I nr. 27

3 august 2018

ELECTROUTILAJ SA Câmpina angajează DIRECTOR VÂNZĂRI

Responsabilitati:
• Elaborarea și implementarea strategiilor comerciale in conformitate cu scopurile si obiectivele companiei
• Înțelegerea cerintelor clienților existenți pentru ca nevoile lor sa fie îndeplinite
• Identifica clienti noi si dobandirea unor noi colaborari, consolidarea relatiilor comerciale cu clientii existenti
• Monitorizarea performanței activităților comerciale și pregătirea de rapoarte pentru managementul superior
• Cerceteaza și analizează piața pentru a crea planuri detaliate privind oportunitățile comerciale (marketing, extinderea, dezvoltarea afacerilor)

Cerinţe si aptitudini necesare:
• Studii universitare tehnice
• Experienta in domeniul comercial constituie avantaj
• Ințelegere în profunzime a activitatii societatii si a proceselor activitatii acestora. Cunoasterea pietii si mediului concurential
• Cunostinte solide de raportare a performanțelor și a proceselor financiare / bugetare. Pregatirea de materiale si rapoarte.
• Abilitatea de a lucra in echipa si abilitate de organizare excelenta
• Experienta dovedita in managementul relatiilor cu clientii. Cunostinte contractuale puternice. Tehnici de negociere
• Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj
• Experienta minim 2 ani in vanzari
• Operare PC: Office, Internet
• Experienta dovedita in managementul relatiilor cu clientii. Capacitatea de a relationa cu oamenii
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE
• Salariu motivant in functie de realizarile profesionale. Bonuri de masa
CV-urile se pot trimite prin fax 0244 335 754 sau email office@electroutilaj.ro.