11 august 2022

SC Manro SRL Câmpina angajează Inginer Instalații Electrice

CERINȚE:

  • Absolvent facultate profil electric (electrica, electrotehnica, energetica, instalatii pentru constructii)
  • Experienta minimum 3 ani pe o pozitie similara in domeniul instalatiilor electrice
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ACAD
  • Cunostinte dе limba engleza
  • Bune abilitati dе comunicare si organizare; persoană serioasă, sociabilă, receptivă, organizată, atentă la detalii, responsabilă, dinamică, cu capacitate de adaptare și de a lucra în echipă; disponibilitate la program prelungit.
  • Autorizat ANRE –constituie un avantaj

RESPONSABILITĂȚI:

  • studiaza documentatia (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic) predata de beneficiar sau pusa la dispozitie de colegii din departament;
  • stabileste strategia pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerintele transmise si politica firmei pentru intocmirea ofertelor;
  • contacteaza si negociaza conditii comerciale cu furnizorii;
  • intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite;
  • raspunde tuturor solicitarilor beneficiarului in vederea transmiterii clarificarilor pentru oferta predata catre acesta;
  • participa, daca este solicitat, la toate negocierile ce vizeaza sustinerea ofertei tehnice;
  • urmarirea proiectelor;
  • intocmirea graficelor de executie;
  • intocmirea Propunerelor Tehnice, Planul Calitatii sau alte necesare pentru dosarul de oferta;
  • intocmirea documentatiei aferente Cartii Constructiei (in colaborare cu celelalte departamente, inclusiv procese verbale de lucrari).

 Oferim pachet salarial atractiv, bonuri de masă, decontarea transportului și condiții de muncă moderne.

CV-urile pot fi transmise la adresa e-mail: office@manro-lighting.ro sau direct la sediul din Campina, str. Grivitei, nr. 81, județul Prahova.

Pentru relații suplimentare - telefon: 0244.375.325.